Edmundo H. Jastramsko ekologinis ūkis

Kategorijoje: Žvilgsnis į kiekvieną ūkį Paskelbta: Paskelbė: Agnė Komentaras: 1 Paspaudimai: 1594

 Manome, kad žmogus turi teisę gyventi švarioje aplinkoje, valgyti neužterštą maistą ir gerti švarų vandenį. Pasitikime gamta labiau negu cheminiais preparatais, todėl nenaudojame jokių cheminių trąšų, pesticidų, piktžoles naikinančių medžiagų ir pan. Esame įsitikinę, jog tik švari žemė apdovanos mus pačia didžiausia meile ir sveikiausiais maisto produktais. Auginame įvairias aliejines kultūras, javus. Ūkyje įrengtoje aliejaus spaudykloje gaminame linų, saulėgrąžų, rapsų, kanapių aliejus. Taip pat fasuojame ir prekiaujame linų sėklomis. Mūsų aliejus, spaudžiamas mechaniniu šaltuoju būdu, nepraranda savo gerųjų savybių, nekaitinamas išsaugo vitaminus, nebalinamas ir nedezodoruojamas išlieka tyras. Koks atėjo iš žemės, toks ant mūsų ir Jūsų stalo. Visus produktus gaminame tik iš savo ūkyje užaugintos ekologiškos žaliavos. Esame laimingi galėdami pateikti Jums puikų natūralų produktą.

laukas saulės bučinių :)

2019m. :

   

Šiais metais javapjūtė prasidėjo kaip niekad anksti. Grikiai dar žydi, o žieminis rapsas jau kuliamas

Mūsiškė vasara, tiesiog, skrieja 

Jau pavyko šiek tiek nukulti rapsų. Linai ir kanapės brandina sėklų dėžutes. Saulėgrąžos lenktyniauja, kuri pirma iškels galvą į dangų. Ir kiti javai pamažu įgauna auksinį atspalvį, prasideda rugiapjūtė.

Be to, išsukome nemažai medaus. Todėl turime pardavimui. Šviežias ir labai skanus.

O savo salotas galite pagardinti mūsų saulėgrąžų aliejumi. Toks kvapnus, lengvas ir vasariškas.

Apie E.Jastramsko ūkį spaudoje:

https://kauno.diena.lt/naujienos/verslas/imoniu-pulsas/jastramsku-ukio-ekologiskas-aliejus-ir-sveikatai-ir-groziui-990362

Komentarai

Sukurta Penktadienis, rugpjūčio 7, 2020 Paskelbė Jolanta Comment Link
Visa, ką teko išragauti - kepam ruginę su trupučiu speltos duoną, aliejai, kruopos, tiesiog nuostabu! Avižų dribsnių košė tiesiog nuostabus pusrytis! Atradimas Jūsų auginama produkcija!!! Laukiam naujo derliaus :)

Palikite savo komentarą

Sekmadienį Pirmadienį Antradienį Trečiadienį Ketvirtadienį Penktadienį Šeštadienį Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Spalis Spalis Lapkritis Gruodis