Agnės malūno produktai

Šiuo metu malūne vyksta sertifikavimo darbai. Čia užsisakyti, bus galima kai tik turėsime eko ženkliuką visiems produktams. 

Naujas sezonas atnešė ir naujus pokyčius. Kad produktai būtų prieinami ir valstybinėms mokyklos, darželiams, sertifikuosiu malūną, kad eko ženkliukas būtų ant visų produktų. Todėl ir prekyba bus didmeninė. Jei norite įsigyti paragauti tik kelias pakuotes, kviečiame užsukti į Kalvarijos turgų Vilniuje "pas Valentiną", Kaune "Agroturgelyje" (Šilainių turguje), Lazdijuose parduotuvę "Gojus", atvykti į ūkį (Lazdijų raj. Šventežerio km) arba susikooperuoti su draugais, kaimynais ar pan. ir įsigyti didesnį kiekį. Užsakymus nuo 50 kg atvešime nurodytu adresu į Vilnių, Kauną ir pakeliui kartą per mėnesį, kitus miestus, kai surinksime dauiau užsakymų, apie 20 kg išsiųsiu paštomatu.Atvežimo laiką pranešime kai surinksime užsakymus. Transportavimo mokestis įskaičiuotas į produkto kainą. Atvykę į ūkį apsipirkti galėsite pigiau.

Kodėl pasikeitė kaina? Į produkto kainą įskaičiuotas transportavimo ir eko ženkliuko mokestis (dėl jo padaugėja papildomų lentelių pildymo).

Klientams, kurie eilę metų mumis pasitikėjo ir be ženkliuko, bus nuolaidos arba dovanos :)

Active filters